Kahve Falı Nedir ? Kahve Falına En iyi Kim Bakıyor ?

Kahve falını bilmeyen ve hayatında hiç baktırmamış kimse yoktur. Memleketimizde en çok popüle olan fal çeşididir.
Çünkü malzemeye ulaşmak hem kolaydır hem eğlencelidir. ( En iyi kimin baktığını yazının sonunda açıklıyoruz 🙂 )
Köpüklü bir kahvenin ardından kendi kendine fal bakanlar da çoktur.
Kahve falı ilginçtir örneğin ;
Kahve falında ördek her zaman maddi şeyleri simgeler.  Genellikle şans anlamına gelen ördek falda zenginlik ve mal, mülk olarak yorumlanmaktadır. Planlanan işin başarı ile sonuçlanacağının müjdesidir. Bu bir sınav, evlilik ya da maddi kazançlı iş olabilir.

Falında ördek çıkan kimse kısa sürede zengin olur ve rahata kavuşur.  Özellikle bekâr bir kızın falında ördek çıkarsa bu yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle tanışacağını işaret etmektedir. Falda ördekbaşı ise çok merak edilen birinden yakında güzel bir alınacağını göstermektedir.

Falda ördeğin yanında bir yüzük varsa bu yakın zamanda evleneceğinizi ve çok mutlu bir evliliğinizin olacağını işaret etmektedir. Çoğunlukla falda çıkan ördek sadık ve iyi kalpli bir eşi simgeler.

Bunları kim belirlemiş ? Bilemiyorum 🙂
Tavşana ne dersiniz ?

Kahve Falında Tavşan Sembolü Görmek
Kahve falında tavşan görmek kısa süreli mutluluklara işaret etmektedir. Tavşan kişinin insanlardan gizli bir durum yaşadığını ve bu durum nedeni ile büyük bir üzüntü yaşayacağını ifade etmektedir.

Tavşan falda bir erkekle beraberse kadının, kadınla berberse erkeğin eşini aldatması olarak yorumlanır. Tavşanın kulakları çok büyükse bu yakın çevreniz tarafından dedikodunuzun yapıldığını ifade etmektedir. Eğer yavru tavşanlar varsa falda yakın bir zamanda elinize bir kazanç geçecektir. Falda çıkan figürler tek başlarına düşünülmemeli ve yanındaki diğer simgelerle beraber yorumlanmalıdır.

Kapı ya da bahçe yanında olan köpek eşler arası sıkıntılara ve aylılıklara işaret etmektedir. Köpek varsa tavşanın yanında bu size gelecek bir kısmetin dışarıdan biri tarafından engelleneceğini ifade etmektedir.

Evet gerçekten de eğlenceli 🙂
Kahve falına herkes bakabilir tabi ki ama duyumlarımıza göre Bakırköyde en iyi falcı olarak Gris Medyum Okan kahve falına da en iyi şekilde bakıyormuş.

 

 

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Yorumlar kapatıldı.